Księga gości

Księga gości

Zapraszamy do wpisania się do naszej księgi gości.
Uwaga, wpisy wulgarne i niezgodne z Netetykietą będą usuwane.Discussion

 1. Marek Nadstawny  Styczeń 3, 2011

  Bardzo dobra kancelaria. Przyjemni prawnicy, szybko znajdujący rozwiązanie problemów. Polecam.

  (reply)
 2. Daniel Kowalczyk  Kwiecień 10, 2011

  Witam serdecznie.

  Pragnę podziękowac Kancelarii za zaangażowanie i pomoc w mojej sprawie. Pożyczyłem mojemu już byłemu przyjacielowi na przysłowiowe słowo pieniądze. Jak można było się spodziewać nie zamierzał mi zwrócić. Zwróciłem się o pomoc do Kancelarii a dokładniej do Pana Adama. Mimo beznadziejnej sytuacji Kancelaria podjęła się próby wyegzekwowania należności pieniężnej. Własnie wyrok się uprawomocnił i otrzymał klauzulę wykonalności. Jestem bardzo szczęsliwy i zadowolony i ogromnie wdzięczny Kancelarii i Panu Adamowi za pomoc. Prawnicy Kancelarii nie tylko potraktowali mnie indywidualnie i profesjonalnie ale także ze względu na moją trudną sytuację częściowo zrezygnowali ze swojego honorarium. Jestem bardzo zadowolony z usług i traktowania mojej sprawy bardzo profesjonalnie i poważnie. Napewno nie raz skorzystam z usług Kancelarii i myślę, że mogę z czysty sumieniem polecić ją innym osobom.
  Dziękuję i pozdrawiam
  Daniel Kowalczyk

  (reply)
 3. Claudia Bejm  Czerwiec 17, 2011

  Witam serdecznie.

  Pragnę podziękowac Kancelarii i Panu Adamowi Wandelowi za zaangażowanie i pomoc w moim prawnym problemie. Niedawno zwróciłam się o pomoc do Pana Adama w trudnej i nietypowej sprawie. Uzyskałam natychmiastową, rzetelną i podpartą paragrafami poradę. Zostałam potraktowana profesjonalnie, jak najcenniejszy klient i natychmiast skierowana do zaprzyjaźnionej Pani Adwokat, która specjalizuje się w moim problemie i obecnie z powodzeniem prowadzi moją sprawę. Dzięki takim ludziom jak Pan Adam Wandel odzyskałam ponownie wiarę w sprawiedliwosc i prawdziwą pomoc ludziom nie znającym się na prawie, w przeciwieństwie do większości dużych kancelarii prawnych, które ściągają olbrzymie wynagrodzenia, traktując klientów bardzo podmiotowo. Piszę to ponieważ przed kontaktem z Panem Adamem byłam na tzw. poradzie prawnej i po 3 minutach uznano moją sprawę za beznadziejną. Jeszcze raz dziękuję i polecam wszystkim tę kancelarię.
  P.S.
  Moja sprawa nie dotyczy prawa kanonicznego tylko zawiłych aspektów prawa cywilnego.

  (reply)
 4. Jan Główko - Fabryka Zysku sp. z o.o.  Sierpień 8, 2012

  Miła fachowa obsługa, tematy załatwiane szybko i sprawnie. Na pomoc prawną można liczyć 24 godziny na dobę. Dzialają naprawdę w interesie klienta zarówno w obsłudze mojej spółki jak i załatwiając różne problematyczne sprawy natury stricte prywatnej.
  Na pewno nie zrezygnuję z obsługi przez kancelarię Pana Adama Wandela

  (reply)
 5. adam  Luty 14, 2013

  przezylem ciezko rozwod i polecam dobrego prawnika jezeli chcecie rozstac sie w spokoju, pozdrawiam

  (reply)
 6. Ada Jarecka z World of Decor  Luty 6, 2017

  Szczerze polecam!

  (reply)

Add a Comment